Vodafone Komple Paket

Vodafone Komple Paket Kampanyası sizleri bekliyor.

Tüm İletişim İhtiyaçlarınız Tek Bir Pakette.

Hem de Sadece 30 TL.

Vodafone’dan faturasız abonelerin tüm iletişim ihtiyaçlarına cevap veren yepyeni bir paket geliyor.

Sadece 30 TL karşılığında hem her yöne 500 dakika hem her yöne 100 SMS hem de 100 MB internet.

Vodafone faturasız hattı kullanan tüm aboneler sadece 30 TL’ye istedikleri kişiyle doya doya konuşup mesajlaşırken mobil internetten de faydalanıyorlar.

Vodafone Komple Paket Kampanyası 19 Temmuz 2012 ve 31 Ekim 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İnternet Kampanyaları Sms Kampanyaları

Vodafone Komple Paket Kampanya Detayları

- Vodafone Komple Paket Kampanya 19 Temmuz 2012 ve 31 Ekim 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

- Tüm mevcut ve yeni hat satın alarak abone olan bireysel müşterilerimiz, KOMPLE yazıp, 7000 kısa koduna mesaj attıktan sonra KOMPLE PAKET`i her ay bakiyesi karsılığı otomatik yinelenmesi durumunda her yöne 500 dakika, her yöne 100SMS ve 100MB internet olarak satın alabileceklerdir.

- Paket ile verilen dakikaları ve SMS’leri kullanırsanız, sonraki görüşmeleriniz için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

- Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.

- Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC`de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.

- Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.

- Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.

- Paketi satın alacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü`nden teyid edilmiş olmalı, kara listelerde yer almamalıdır.

- Komple Paket, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.

- Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

- Avantaj Paketi`nin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 30 TL`dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.

- Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.

- Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.

- Abone kalan bakiyesini öğrenmek için “SOR KOMPLE” yazıp 7000`a SMS göndermelidir.

- Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL KOMPLE” yazıp 7000`a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.

- Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

- Vodafone Komple Paketi istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Her Yöne

Vodafone Komple Paket Özellikleri

- Vodafone Komple Paket’i almak için KOMPLE yazıp 7000`a göndermeniz yeterli.

- Paketinizle birlikte size gelen bakiyenizden kalanı görüntülemek için SOR KOMPLE yazıp 7000’a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

- Paketin ücreti 30 TL`dir, paketi aldığınızda 30 gün boyunca yurtiçi her yöne geçerli 500 dakika, her yöne geçerli 100 SMS ve 100 MB internet kazanırsınız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Design: NewWpThemes | Powered By Wordpress Themes
Warning: Illegal string offset 'signature' in /home/ceptlyuk/public_html/wp-content/themes/android_phone/functions.php(153) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 417